A është xheloze për Ermalin? Ami ka një këshillë për të gjitha vajzat

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Dyshja e famshme, të cilët kanë dhe dy fëmijë, festuan së fundmi 11 vjetorin e martesës.

Për shkak të profesionit, Ermali ka punuar gjithmonë mes femrash si në emisionet televizive apo dhe në filmat që ka prodhuar.

Por a ndihet xheloze Ami për këtë?

Këtë pyetje ia ka bërë një ndjekës në “Instagram”, dhe Ami jo vetëm që i është përgjigjur, por ka ndarë dhe një këshillë.

“Duhet gjithmonë se i shton lezetin lidhjes. Duhet ta praktikoni të gjithë me pak fjalë, sepse e bën partnerin të ndihet i rëndësishëm për ty”, – përfundoi Ami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.