A e harroi Alvisën, Bashkimi menjëherë në krahet e konkurrentes bukuroshe (FOTO)

Bashkimi dhe Alvisa janë komentuar si cifti më i pëlqyer edhe nga publiku.

Ata ishin drejt deklarimit për njëri tjetrin por që rasti i Alvisës me Hysenin i ndaloi gjërat, shkruan InfoKosova.

Nuk dihet nëse Alvisa do rikthehet në Përputhen por Bashkimi u pa me një konkurrente tjetër.

Është Efi ajo që publikoi një foto ku shihet krah Bashkimit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.