A do të mund t’ia ofronte Donaldi këtë luks Beatrix Ramosajt? (VIDEO)

Bukuroshja Beatrix Ramosaj pas një karriere të gjatë e të suksesshme në fushën e muzikës, zgjodhi të provonte diçka të re.

Ajo, ani pse kishte qindra mijëra ndjekës në Instagram, vendosi të bëhej pjesë e “Big Brother VIP Albania”.

Kjo eksperiencë rezultoi me emocione dhe përvoja nga më të ndryshmet për të renë nga Kosova, por që jeton në Shqipëri.

Menjëherë pas daljes nga shtëpia, Beatrix po vazhdon ta jetojë e shijoi jetën e saj, sigurisht në luks.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.