Day: 6 February 2022

Celebs Magazine

Me grim të rëndë, e veshur me një fustan modern, Remzia tregon stilin e saj të veçantë (FOTO)

Remzie Osmani, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, këngëtarja nga Mushtishti edhe sot e kësaj dite po sjellë këngë të reja për publikun e saj besnik, shkruan ORAinfo. Ka pak ditë që ka sjellë projektin e ri, ”Moj dashni”, që për pak ditë ka pasur […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Kaq bukur duket Ariana Fejzullahu në ishujt Maldives (FOTO)

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar. Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje, stili i saj unik bën që ajo të komentohet kudo, shkruan “Kosovarja”. Ndërkaq ajo që ra në sy së fundmi në Instagramin e saj është një foto, ku Ariana shihet në Maldives. Ajo po […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Shpat Kasapi tregon çfarë i bëri dhëndri xheloz në mes të dasmës: ‘Mos ma prek gruan’

Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ të moderatores Ester Bylyku, ku ka rrëfyer një histori shumë interesante, me një dhëndër xheloz. Shpati tha se gjithnjë në dasma është dashamirës me të pranishmit, madje teksa këndon, shpesh herë i përqafon dhe i merr pranë vetes, të njëjtën […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Rita vishet e kombinohet bukur, kështu ka dal për kafe me Fidanin (FOTO)

Rita Haziri, është një këngëtare e re në skenën muzikore. Ajo mori vëmendje të madhe pasi ajo po këndon së bashku me të fejuarin e saj, Fidan Gashi, shkruan ORAinfo. Çifti në fjalë kanë bashkëpunuar së bashku duke sjellë këngë të re të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme. Rita është një vajzë shumë e […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Kush do të fitojë? Big Mama tregon kush është “sheqeri’ i shtëpisë së Big Brother

Big Mama ka treguar emrin që sipas së cilës duhet të fitojë Big Brother VIP. Këngëtarja ishte pjesë e shtëpisë së famshme dhe doli pas një sherri që pati me Antonela Berishën. Teksa finalja e madhe po afrohet, ka shumë aludime se kush do të jetë banori që do të marrë 115 mijë euro. Kush […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

E martuar me burrë të moshuar për letra? Ish-banorja e ‘BBV’ i jep fund thashethemeve

Daljet e saj mediatike marrin gjithmonë vëmendje të madhe. Herën e fundit u përfol se ajo ishte martuar për letra, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Xheisara Frisku, ish banore e “BBV”, e cila tregoi se si qëndron e vërteta në emisionin ‘Abc e Pasdites’, ku theksoi se gjithçka flite është e pavërtetë. “Unë nuk […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

“Kam shitur kokoshka kur isha 8 vjeç”, Shpati bënë rrëfimin e padëgjuar

Si shumë artistë që zbulojnë të pathëna për jeten e tyre, së fundi edhe një nga këngëtarët e mirënjohur e ka bërë. I ftuar në “OraNews”, Shpat Kasapi ka rrëfyer jetën e tij fëmijërore duke zbuluar detaje të padëgjuara. Këngëtari i mirënjohur ka treguar se ai ka filluar me punë që nga mosha 8 vjeçare. […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

A ka gatuar ndonjëherë Morena Taraku? (FOTO)

Morena Taraku është femer e cila përpos udhëtimeve, vetuarve dhe veshjeve luksoze e do edhe ushqimin. Shpeshherë, ajo në rrjetet sociale shpërndanë ushqime nga më të ndryshmet, qofshin ato të gatuara në ndonjë restaurant apo edhe në shtëpinë e saj. Gjatë gjithë kohes ajo është aktive në rrjetet sociale me postime të tilla, por asnjeherë […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Prishet miqësia mes Noizyt dhe Edit të “Përputhen” (VIDEO)

Kohëve të fundit diçka që u komentua shumë në mediat rozë ishte miqësia me reperit të njohur Noizyt dhe Edit të “Përputhen”. Por në një live e Kozak Braçin, Edi foli hapur duke treguar se kur ishte në Zvicër, Noizy e ftoi atë në një lokal ku edhe filloi miqësia mes dyshës. “Unë kam shku […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Nuk do besoni sa vite ka mbushur Çiljeta Xhilaga

Sot në shtëpinë e këngëtares Çiljeta Xhilaga ka dy herë festë. Kjo datë është mjaft e veçantë për të sepse Çiljeta dhe i biri i saj festojnë ditëlindjen në po të njëjtën datë. Këngëtarja mbushi plotë 37 vite jetë, ndërsa i biri – Fernando mbushi 9 vite jetë. Në këtë datë të veçantë të tyre, […]

Lexo me shume