Month: January 2022

Celebs Magazine

Adelina sjell foto në përqafimin e bashkëshortit

Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi me bashkëshortin. Ajo nuk sjell shumë shpesh foto me të edhe pse është shumë aktive në rrjetet sociale. Madje shpesh herë merrë komente se nuk e publikon burrin pasi është ‘plak’. Por kjo foto e fundit tregon dashurinë e madhe që kanë mes vete pavarësisht diferences në moshe./InfoKosova/ FOTO:

Lexo me shume
Celebs Magazine

Në ditëlindjen e Bores, Xhensila zbulon një detaj që askush nuk e dinte

Moderatorja Bora Zemani festoi të enjten ditëlindjen e 30-të për të dytën herë ku mblodhi familjarë, miqë e kolegë për të festuar bashkë. Diçka të cilën e theksoi moderatorja shqiptare pas gjithë historisë së trekëndëshit Donald-Beatrix-Bora është se ndihet shumë e përmbushur dhe e rrethuar me njerëz që i falin dashuri. Mes shumë artistëve të […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Shyhretja me djemtë, vajzat me babain e tyre (FOTO)

Vajzat zakonisht janë shumë të lidhura me baballarët, që siç thonë i kanë pikë të dobët. E, ky është edhe rasti i të bijave të këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, që kanë një afrimitet të jashtëzakonshëm me të atin. Në një foto të shprendarë së fundi, shihen tri vajzat e Shyhretes dhe Lulit, teksa pozojnë […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Antonela tregon pse e refuzoi futbollistin Mario Balotelli

Edhe Antonela është kontaktuar nga një futbollist i njohur. Nuk janë të rralla këngëtaret apo modelet shqiptare që kanë treguar se janë ngacmuar nga futbollistat e njohur me famë botërore. Një histori të ngjashme sot e ka ndarë edhe Antonela Berisha ish konkurrentja e Përputhen dhe ish banorja e BBV. Ajo ka treguar se është […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Bora në lidhje me Noizyn? Bëhet virale video e tyre nga festa e ditëlindjes

Para dy ditësh, moderatorja, Bora Zemani festoi ditëlindjen e saj të 30-të. Ajo kishte organizuar një festë të vecantë, ku mes shumë të ftuarve, prezent ishin edhe personazhe të njohura të skenës. Në një moment gjatë festës, mikrofonin e mori reperi i njohur, Noizy i cili pak përpara se të këndojë ka shkëmbyer shikim dhe […]

Lexo me shume