Monthly Archives: December 2021

Shtyhet nata finale e Big Brother VIP? Çfarë pritet të ndodhë në 1 janar

“Big Brother Vip” për herë të parë do të jetë live në natën e parë të Vitit të Ri. Por çfarë pritet të ndodhë më 1 janar? Banorët e shtëpisë më të famshme do të vihen përpara një zgjedhje. Siç bëhet e ditur nga faqja zyrtare e “BBV” në Instagram, “Vëllai i Madh” ka vendosur që të shtyjë finalen deri ...

Read More »

Kjo video e Fjoralbës me të dashurin do ju shkrijë së qeshuri

Prezantuesja Fjoralba Ponari është treguar tepër private për jetën e saj sentimentale dhe për lidhjen me partnerin e saj, i cili nuk është person publik. Ajo ka postuar sot një video në Instagram Story, ku i dashuri i saj Françesko e ndihmon të veshë çizmet. “Kur çizmet e reja duan pak forcë… të vjen në ndihmë i dashuri!”, – ka ...

Read More »

Kaq shumë qenka shëndoshur Afrona? (FOTO)

Afrona Dika ka postuar disa fotografi të reja në Instagram. Ajo është veshur në komplete që po e bëjnë të duket mjaft zonjë e rëndë. Mirëpo vëmendje mori edhe pesha e saj. Sidomos në fytyrë ajo duket se është shëndoshur mjaft por që po i ka shumë hije. FOTO:

Read More »

Do të habiteni çfarë postime bënte Don Xhoni në facebook para se të bëhej i famshëm (FOTO)

Xhonatan Isufi apo ndryshe i njohur si Don Xhoni ka qenë përherë aktiv në rrjetet sociale. Reperi kosovar këngët e të cilit po pëlqehen tej mase ka ende të hapur një llogari të vjetër në facebook. Ende kanë ngelur disa fotografi e postime të ndryshme të Don Xhonit kur ai atë kohë ishte shumë i ri. Por edhe atëherë përshkrimet ...

Read More »

Tayna feston ditëlindjen, ja sa vite i mbushi (FOTO)

Reperja e njohur, Tayna sot (e martë) ka një ditë të veçantë, kjo sepse ajo po feston ditëlindjen e 25-të. Kështu ka bërë të ditur vet ajo në disa postime që ka ndarë me mbi 1.5 milion ndjekësit në llogarinë e saj të Instagramit. “E kam vetveten, çfarë tjetër mund të kërkoi, Vajza e ditëlindjes”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin ...

Read More »

Ja cfarë i ndodhi Leonora Jakupit gjatë xhirimeve të klipit (VIDEO)

Ajo vetëm pak ditë më parë është rikthyer me album të ri të quajtur “Amël”. Bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, e cila në këtë fundvit realizoi një album të shkurtër për fansat e publikun, në të cilin përfshihen gjithsej pesë këngë. Ndonëse në klip jemi mësuar të shohim çdo gjë perfekt e të detajuar, jo rëndom ...

Read More »

Greta Koci e zbulon publikisht se është martuar, flet për jetën e re në Vienë

Pas shumë zërave dhe thashethemeve, Greta Koçi, si rrallëherë vendosi të flasë për jetën private. Gjatë një interviste me Ermal Peçin për “Abc e pasdites”, këngëtarja tregoi se është martuar dhe jeton në Vjenë me bashkëshortin. “Kanë shkruar mediat, unë e kam parë, por asnjëherë nuk kam dashur të reagoj, është zyrtare që unë po jetoj në Vjenë, por e ...

Read More »

Ryva e Lori nuse për merak, e qesin piten për një sahat (FOTO)

Të dyja këngëtare të dëshmuara e shoqe mjaftë të afërta me njëra tjetren. Ryva Kajtazi e Lori të dyja e kultivojnë muzikën moderne dhe atë popullore, madje janë mjaftë të angazhuara. Dyshja, disa herë janë shfaqur në programe të ndryshme të veshura me veshje kombëtarë, që u shkojnë mjaftë. Edhe këtë fundvit do ti shohim po njejtë, madje duke gatuar ...

Read More »

Learta ndan imazhin më të mirë me vjehrrën e saj (FOTO)

Learta Jakupi në çdo kohë mbetët aktive me pozat e ndryshme që ndan me ndjekësit e saj. Ajo për vetën ka gjithmonë një përkushtim të madh në dukje, dhe arrin që në çdo kohë të duket perfekte. Në postimin e fundit, ajo ka postuar një imazh të bukur me vjehrrën, ku që të dyja duken perfekt. Theksojmë, ajo në shumë ...

Read More »

Romeo ka dy fjalë shumë me rëndësi për Donaldin (FOTO)

Aktori, Romeo Veshaj që nga hyrja e binjakut të tij Donaldit në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka treguar vazhdimisht mbështetje për të. Romeo aktualisht e mban llogarinë e “Instagramit” të Donaldit, ku edhe i poston fotografi e video nga ajo se cfarë bën binjaku i tij në shtëpinë e famshme. Së fundmi, ai i ka publikuar dy fotografi me ...

Read More »
WpCoderX