Monthly Archives: November 2021

Konkurrentja e Përputhen vesh kompletet më të bukura (FOTO)

Efi po merrë vëmendje me bukuri e stil unik. Konkurrentja e Përputhen në emisionin e fundit shihet me komplete mjaft unike, shkruan InfoKosova. Me këto komplete të ngushta ajo tregon edhe format trupeore. Ajo mori komente të shumta edhe nga përcjellësit e saj në Instagram. FOTO:

Read More »

‘Çfarë ndjen për Donaldin?’, përgjigjja e Beatrixit i tha të gjitha

Afersia mes Donaldit dhe Beatrix Ramosaj është duke bërë bujë në medie. Qysh nga largimi i Semit nga shtëpia, dyshja janë duke qëndruar së bashku në çdo cep të shtëpisë, shkruan GazetaBlic. Këtë flirtim të dyshes e kanë vërejtur edhe banorët tjerë ku nuk munguan fjalet që i janë bërë Donaldit dhe Beatrixit. Së fundi, këngëtarja është pyetur se çfarë ...

Read More »

Fifi e bënë milionshin falë mbylljes në “Big Brother VIP” (VIDEO)

Fifi ka publikuar këngën e re, tekstin e së cilës e kishte shkruar kur ishte pjesëmarrës në ‘BBV’. Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, teksa producent i këngës është Bruno. Menjëherë pas lansimit ky projekt u pëlqye shumë nga fansat. Për dy ditë kënga kapi mbi 1 milion klikime në kanalin ‘Youtube’. VIDEO:

Read More »

Veshur në të zeza, Ledjana kaq zonjë (FOTO)

Ledjana Prenga po sjell fotografi të bukura në Instagram. Në secilën prej tyre ajo shfaqet e veshur mjaft zonjë, shkruan InfoKosova. Në foton e fundit ajo është veshur me pallto të zezë ku duket mjaft elegante. Edhe nga përcjellësit e saj mori komente të mira. FOTO:

Read More »

Ariana na njofton me vëllain e saj, kaq simpatik është ai (FOTO)

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj. Ariana është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo sot e ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të ...

Read More »

Adelina e fotografon vetën nga afër, burri i saj nuk do t’i rezistojë kësaj pamje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj. Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë, përcjell ORAinfo. Në storjen e saj të fundit në Instagram, këngëtares i shihet nga afër fytyra e saj. Ajo shfaqet me një grime të ...

Read More »

Kaq shumë është dobësuar Greta Koçi, mezi njihet (FOTO)

Greta Koçi është këngëtarja shqiptare e cila merr vëmendje me imazhet që ajo publikon. Së fundi ka postuar disa imazhe ku vërehet një detaj, shkruan lajmi. Greta është dobësuar aq shumë sa menzi vërehet që është ajo. Greta është njëra ndër këngëtaret më të bukura shqiptare natyrale, ajo gjithashtu nuk njihet që ka marrë famë me skandale dhe thashetheme. FOTO:

Read More »

A e ndihmon në kuzhinë Gjiko, përgjigjet Elita (VIDEO)

Elita Rudi është përgjigjur në pyetjet e përcjellësve të saj e të Gjikos. Dikush nga ta ishte interesuar se a i ndihmon Gjiko asaj në kuzhinë, shkruan InfoKosova. Ajo e lavdëron Gjikon duke thënë se është i mirë në kuzhinë. Ndërsa nuk dihet a e tha me ironi apo është me të vërtete kështu. VIDEO:

Read More »

Noizy fotografohet para veturës super luksoze

Noizy ditë më parë njoftoi se është bërë më veturë super luksoze. Ai i ka bërë këtë dhuratë të shtrenjtë vetes, shkruan InfoKosova. E tani ai ka postur një fotografi para veturës. Si gjithmonë po duket mjaft bukur e me plot stil. FOTO:

Read More »

Me pallto mbi krahë, Afrona zonjë e rëndë (FOTO)

Afrona Dika është shfaqur e veshur mjaft zonjë. Ajo shihet me rroba të zeza derisa mbi krahë ka vënë një pallto me ngjyrë të hapur, shkruan InfoKosova. Me grim të theksuar e flokët e rregulluar ajo duket mahnitëse. Blero duket se është me plot fat pasi ka zgjedhur një bashkëshorte me të vërtetë të bukur. FOTO:

Read More »
WpCoderX