Monthly Archives: October 2021

Banorja e Big Brother me matematikë ndryshe: Thotë se 12+4 bëjnë 26

Tensionet brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania, sa vijnë e shtohen dita-ditës. Mbrëmë u zhvillua një debat i ashpër sërish mes Donaldit dhe Ilirit, ku gjithçka ndodhi për ushtrimet sa i përket provës së javës, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Derisa një pjesë e banorëve u munduan të qetësonin aktorin Veshaj, duke zgjedhur që të bëjnë lojëra të ndryshme. Në ...

Read More »

Moti bën kthesën e madhe, ja si pritet të jetë java që vjen

Që prej mbrëmjes së të hënës e deri në mesditën e së martës një sistem frontal do të përshkojë vendin duke sjellë me vete reshje shiu e rrebeshe në pjesën perëndimore e atë bregdetare. Përkohësisht me shkarkesa elektrike, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushatarak. Më tej në vend do të ketë kryesisht vranësira e kthjellime por në veriperëndim e veri ...

Read More »

Bëhen pjesë e ‘Përputhen’ dy vajza të reja, njëra prej tyre ngjashmëri të frikshme me Bora Zemanin (FOTO)

Dy vajza të reja u bënë pjesë e “Përputhen” mbrëmjen e djeshme, Xhevana, 20 vjeç dhe Efi, 25 vjeç. Xhevana: Unë jam Xhevana, 20 vjeç. Në radhë të parë është një eksperiencë e re për mua, kam pak emocione. Dua të kaloj sa më mirë, të shpreh pak veten time. Efi: Unë jam Efi, jam 25-vjeç. Profesioni im është tatuatore ...

Read More »

Rezarta Shkurta merr vendimin drastik për karrierën e saj në muzikë, ja çfarë paralajmëron

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk ka sjellë projekte të reja muzikore për fansat e saj prej shumë, pasi i është përkushtuar biznesit dhe familjes. E teksa të gjithë presin një rikthim të fuqishëm të saj, Shkurta ka bërë një paralajmërim. Artistja publikoi dje në llogarinë e saj në Instagram një video, ku shihej duke kënduar këngën e vënë në sfond. Mirëpo, ...

Read More »

I mori Big Brother VIP? Luana Vjollca thumbon keq Arbana Osmanin

Dy ishin emrat që u përfolën se do të prezantonin Big Brother këtë vit, Arbana Osmani dhe Luana Vjollca. Në fund drejtuesit vendosën që Big Brother Vip do prezantohej nga Arbana Osmani. Ndërkohë Luana asokohe deklaroi largimin nga Top Channel. Të premten ishte edhe nata më e suksesshme e këtij edicioni të “Big Brother”, me historinë e Donaldit e Borës. ...

Read More »

Prisni pak, Bora nuk qenka pajtuar me Donaldin? Ja çfarë i thotë ajo Arjan Konomit

Sot në puntatën e “Përputhen”, Arjan Konomi, filloi të ngacmonte Borën pas puthjes që dhanë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. “Ishin shumë emocione të bukura realisht. Ka qenë fundi i javës shumë emocionues, ajo dalja në ‘Big Brother’, ku u përcollën mesazhe të forta dashurie e nuk është e rëndësishme që këto mesazhe të jenë vetëm për partnerin, ...

Read More »

Sinoptikanët: Ja çfarë moti na pret ditët në vijim në Shqipëri

Në Shqipëri dhe tërë rajonin tonë pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Më ngrohtë pritet në viset mesdhetare, ndërsa më ftohtë në viset kontinetale. Ditëve të ardhshme nuk pritet ndonjë ndryshim i kushteve të motit. Do të vazhdojë të mbajë mot kryesisht stabil dhe pa reshje, me alternime mes rrezeve diellore dhe reve kalimtare. ...

Read More »

U tha se është në lidhje me Jsaminën e “Përputhen”, reagon ‘flakë për flakë’ Erik Fullani

Ditët e fundit në mediat rozë u tha Jasmina e “Për’puthen” mund të jetë në një lidhje me Erik Fullanin, djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Kjo për shkak se ata kanë filluar të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, kanë dalë në një video live bashkë, janë fotografuar me të njëjtat rroba dhe makinë. Kaq mjaftoi që ata ...

Read More »

Kur bukuria është gjenetike! Motra e Kıvanç Tatlıtuğ i mahnit të gjithë më bukurinë e saj (FOTO)

Kıvanç Tatlıtuğ, i cili fillimisht bëri emër me konkursin ‘Best Model of Turkey’ ku mori pjesë në vitin 2002 dhe më pas bëri emër duke marrë pjesë në seriale që thyen rekordin e shikueshmërisë. Aktori i suksesshëm, i cili nuk dëshiron të dalë në plan të parë me jetën e tij private, ka 2 motra dhe 2 vëllezër me emrat ...

Read More »

Nuk heq dorë, Fifi bën deklaratën e fortë për Granitin

Fifi dhe Graniti kanë vendosur të jenë shokë me njëri-tjetrin. Gjatë një bisede me Sabianin, Fifi ka treguar se vazhdon ta pëlqejë Granitin, por nuk ka ndjenja për të. “E kam deklaruar që ai është pika ime e dobët këtu. Unë nuk kam thënë që më ka ikur pëlqimi ndaj Granitit, pëlqimi im qëndron akoma, ndjenjë nuk kam, ndjenjë më ...

Read More »
WpCoderX