Magazine Showbizz

Bora dhe Donaldi kthejnë në serial historinë e tyre të dashurisë

Donald Veshaj dhe Bora Zemani, janĂ« çifti mĂ« i pĂ«rfolur i momentit, ata janĂ« gjithmonĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« mediave rozĂ«, pasi lidhja e tyre e dashurisĂ« zgjon gjithmonĂ« kuriozitet te publiku. MirĂ«po, duket se çifti nuk Ă«shtĂ« mjaftuar vetĂ«m me ekranin e televizionit dhe kanĂ« zgjedhur qĂ« tĂ« pĂ«rfshihen edhe nĂ« kinema. Thuhet se ata …

Magazine Showbizz

Kunata e LeartĂ«s ‘milionere’, shikoni Ò«farĂ« jete tĂ« shtrenjtĂ« bĂ«n (FOTO)

Neca Ă«shtĂ« kunata e nuses mĂ« tĂ« famshme nĂ« estradĂ«, Learta Jakupit. Ajo tashmĂ« Ă«shtĂ« njĂ« personazh shumĂ« i dashur dhe i njohur pĂ«r publikun, pĂ«rcjell ORAinfo. Neca Ă«shtĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale, me postime nga mĂ« tĂ« ndryshmet. Sot ajo ka publikuar njĂ« foto, pĂ«rmes sĂ« cilĂ«s tregon se ka blerĂ« gjĂ«ra tĂ« …

Magazine Showbizz

Këto gjëra gjithmonë i merr me vete vajza e Gëzimes (FOTO)

Vajza e GĂ«zimes i merr gjithmonĂ« kĂ«to gjĂ«ra me vete nĂ« udhĂ«time. GĂ«zime Hamzaj tashmĂ« Ă«shtĂ« emĂ«r i njohur pĂ«r tĂ« gjithĂ«. Ajo krahas tĂ« qenit reja e kĂ«ngĂ«tarĂ«s sĂ« njohur Remzie Osmani Ă«shtĂ« edhe njĂ« blogere mjaft e suksesshme. NĂ« llogarinĂ« e saj nĂ« Instagram ajo shpesh ndanĂ« imazhe nga mĂ« tĂ« ndryshmet me …

Magazine Showbizz

Për tu dukur sa me e bukur, Zanfina e bën këtë veprim (FOTO)

Zanfina Ismaili tashmĂ« nuk Ă«shtĂ« aktive nĂ« muzikĂ«. MirĂ«po ajo po vazhdon tĂ« jetĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale, me postime tĂ« shumta, pĂ«rcjell ORAinfo. Zanfina shpesh publikon foto tĂ« ndryshme nga pĂ«rditshmeria e saj. SĂ« fundmi, ajo ka publikuar njĂ« foto ku shfaqet shumĂ« e lezetshme. E pĂ«r tu dukur sa me e bukur, Zanfina …

Magazine Showbizz

Albatriti tregohet një burrë i kujdesshëm, ja me çfarë dhurate e ka surprizuar të puna sot gruan e tij (FOTO)

Egzona Muqiqi, Ă«shtĂ« njĂ«ra nga nuset mĂ« tĂ« komentuara tĂ« estradĂ«s. Ajo Ă«shtĂ« gruaja e kĂ«ngĂ«tarit tĂ« njohur, Albatrit Muqiqit, me tĂ« cilin ka njĂ« jetĂ« shumĂ« tĂ« lumtur. Lidhje e tyre e dashurisĂ« Ă«shtĂ« forcuar qĂ« kur nĂ« jetĂ« kanĂ« ardhur tre fĂ«mijĂ«t e tyre, shkruan ORAinfo. Ani pse Egzona Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nĂ«nĂ« nĂ« …

Magazine Showbizz

Me këtë veshje, Learta e shndërron në model djalin e saj Matinin (FOTO)

Kaq bukur e ka veshur Learta Jakupi djalin Learta Jakupi ka publikuar një foto të re. Ajo ka publikuar foton e djalit ku mori vëmendje me veshjen. Në komplete të bukura ai duket si të ishte i rritur. Derisa mori edhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e Leartes, përcjell InfoKosova. FOTO:

Magazine Showbizz

Mbulohet Andrra Destani, habit me veshjen e saj (FOTO)

Andrra Destani, Ă«shtĂ« bashkĂ«shortja e kĂ«ngĂ«tarit tĂ« njohur, Sinan Hoxha. Ajo qĂ« kur u martua me atĂ«, vazhdimisht Ă«shtĂ« pjesĂ« e mediave rozĂ«. Nuk kalojĂ« shumĂ« kohĂ« dhe ajo u bĂ« nĂ«nĂ« e dy djemve. Shpesh herĂ« Andrra nĂ« rrjetet e saj sociale tregon shumĂ« nga jeta e saj e pĂ«rditshme. Ajo po jeton njĂ« …

Magazine Showbizz

Kiara Tito: Njeriu mund të dashurojë 3 herë në jetë

Moderatorja Kiara Tito ka folur si rrallĂ« herĂ« rreth jetĂ«s sĂ« saj private e ftuar nĂ« “FtesĂ« nĂ« 5”. Kiara tregoi se ka qenĂ« vetĂ«m njĂ«herĂ« e dashuruar, por beson se njeriu dashurohet tre herĂ« nĂ« forma tĂ« ndryshme. “Dashuria vjen nĂ« forma tĂ« ndryshme dhe duke kaluar vite, ti kupton qĂ« nuk Ă«shtĂ« njĂ«soj …

Magazine Showbizz

Shpat Kasapi merr bakshish marramendës në dasmë

TĂ« gjithĂ« po kĂ«ndojnĂ« nĂ« dasma, bile edhe ata qĂ« nuk kemi menduar se do ti shohim ndonjĂ«herĂ« aty. Ky, Ă«shtĂ« edhe rasti me kĂ«ngĂ«tarin Shpat Kasapi, i cili i ka hyrĂ« prej kohĂ«sh tregut tĂ« dasmave e ahengjeve. Dhe, pĂ«rgjigja e pyetjes pse, padyshim qĂ« Ă«shtĂ« e shkurtĂ«r dhe e prerĂ«: paraja. Shpati kĂ«ndon …

Magazine Showbizz

Genta Ismajli i rregullon vetullat, përfundon në këtë gjendje (VIDEO)

Genta Ismajli, Ă«shtĂ« njĂ«ra nga personazhet mĂ« tĂ« pĂ«rfolur nĂ« mediat rozĂ«. Lidhje me biznesmenin e njohur turk, Usta bĂ«ri bujĂ« tĂ« madhe duke e bĂ«rĂ« atĂ« tĂ« jetĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes. E lidhja e tyre u forcua edhe mĂ« shumĂ« kur çifti nĂ« fjalĂ« u bĂ«nĂ« prindĂ«r pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« tĂ« dy …